אודות חברת שדמור

חברת שדמור פרוייקטים בע"מ, נחשבת לאחת החברות המובילות כיום בתחום ההתחדשות העירונית ופרוייקטים של פינוי בינוי, תעזור לכם לקדם ולממש את ההטבות השונות הגלומות בפרויקט, תוך שמירה מלאה על זכויותיכם ובשילוב של פתרונות ירוקים, מתוך רצון לנצל את המשאבים הקיימים ולשמור על איכות הסביבה.

 

הזדמנות למקום חדש, למרחב שהוא הרבה יותר מארבעה קירות

תכנית המתאר הארצית מציעה לא מעט יתרונות, אך יחד עם זאת מצריכה עבודה מול גורמים מקצועיים רבים ובחינה מעמיקה של אלמנטים שונים על מנת להבטיח את הצלחתו של הפרויקט.
אנו, בשדמור פרויקטים בע"מ, חברה עם ניסיון רב בתכנון, בפיתוח, בייזום וגם בניהול של פרויקטים גדולים וחשובים, נאפשר לכם לנצל את היתרונות הרבים שבתכנית זו כדי שתוכלו ליהנות ממקום חדש, שיעניק לכם את מלוא הביטחון ואת הנוחות המרבית - דירות מוגדלות בבניין חדשני ויפה יותר, המשלב עמידות בפני רעידות אדמה ופתרונות של בניה ירוקה. 

 

זמינות מרבית ושירות ללא פשרות – אנחנו כאן בשבילכם!

אנו נדאג לפתח את הפרויקט תוך התייחסות לכל מגבלות המקום, האתגרים השונים שהוא מציב בפנינו ומתוך דאגה ושמירה על הצרכים והרצונות שלכם ושל כלל דיירי הבניין. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נשתף אתכם בשלבים השונים של הפרויקט ונדאג לעדכן אתכם באשר לאופן התנהלותו. כל זאת, כדי שתיהנו משקט נפשי ומביטחון מלא. אנו מעמידים לרשותכם צוות מנוסה בחברה עם מוניטין גבוה ומציעים לכם שירות ללא פשרות. זוהי ההזדמנות שלכם ליהנות מבית, בדיוק כמו שחלמתם עליו.

 

 

daecccc3-ff60-42fe-8e1f-0cedba01dc4d