לתמ"א 38/2  הולכים רק עם מקצוענים!

שדמור פרוייקטים בע"מ מבטיחה לכם ולקרובים לכם להגשים את החלום של בנית בית.
אנחנו שותפים לדרך ולהתרגשות בתהליך רכישת דירה חדשה ומעבר לבית קבע, לצד החששות והאתגר בפרויקט הגדול של חייכם.

 

מבטיחים לא להשאיר אתכם לבד

המומחים של שדמור פרוייקטים בע"מ ישמחו לתת לכם מענה לכל שאלה וללוות אתכם בכל השלבים עד הכניסה לדירה.
אנחנו נדאג שהזכויות שלכם לא יפגעו, שאיכות הבניה תהייה ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על בניה ירוקה ומפרט טכני גבוה.
שדמור פרוייקטים - לקחת חלק בעתיד שלכם זו הזכות שלנו!

 

אז מה זה בעצם תמ"א 38/2? 
למה לשפץ אם אפשר לבנות חדש…

תמ"א 38  -   בניין קיים מבצעים בו עבודות חיזוק, שיפוצים ותוספות.
תמ"א 38/2 - הורסים את הקיים ובונים בניין חדש מהיסודות. 38/2 מאפשר להרוס בניינים ישנים, גם אם הם עומדים בתנאי תמ"א 38 ולבנות במקומם בניינים חדשים, תוך הקפדה על איכות, בטיחות ופיקוח צמוד.

שדמור פרוייקטים בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות היום בתחום ההתחדשות העירונית.
הליווי שלנו מבטיח לדיירים שמירה מלאה על זכויותיהם, בנייה איכותית לצד פתרונות ירוקים, ופיקוח מחמיר תוך שמירה על בטיחות הדיירים. 
מדובר בהזדמנות להתחדשות עירונית אמיתית ושיפור תנאי המגורים באופן משמעותי.

 

מחפשים לבנות את בית החלומות? הקפידו על בדיקה מעמיקה!

אנחנו, בשדמור פרויקטים בע"מ, נעזור לכם ליישם את התכנית ונסייע לכם ליהנות מיתרונותיה הרבים. אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד ונדאג לכל ההיבטים השונים הקשורים לתכנית, מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר. אנו נבצע את תכנון וניהול התכנית בפועל ונעבוד מול כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות בעלי המקצוע השונים, וכל זאת תוך שמירה על מלוא הזכויות המגיעות לכם במסגרתה. כך תוכלו להגשים חלום, לגור בדירה חדשה ולהיות בטוחים שעומדת מאחוריכם, לאורך כל הדרך, חברה מנוסה ומקצועית.

 

 

שלב 1 - מינוי נציגות דיירים.


לאחר קבלת החלטה על ביצוע פרויקט תמ"א 38/2, חשוב למנות נציגות מקרב בעלי הדירות. תפקיד הנציגות יהיה לנהל ולרכז את הפרויקט מול כל הגורמים הרלוונטיים. שדמור פרוייקטים בע"מ תעבוד בשקיפות מלאה מול הועד ותתאם מולו את כל השלבים.
התהליך הוא משותף לכם ולנו והליווי הצמוד יאפשר לכם להרגיש בטוחים ולנו להיות קשובים ולתת מענה לכל שאלה. ההסכם שיחתם מולנו יכלול את כל פרטי התהליך כולל תנאי המגורים החלופיים שיועמדו לרשותכם עד לסיום בניית ביתכם החדש.

 

שלב 2 - בחירת  עו"ד מייצג.

על נציגות בעלי הדירות לאתר עו"ד ולמנות אותו. תפקיד עו"ד בתהליך תמ"א 38/2 יהיה ייצוג הדיירים מול הקבלן המבצע וליווי לאורך הפרויקט. בחירת עורך דין אמין, מקצועי ובעל התמחות בתחום תבטיח כי התהליך יבוצע ביעילות ובמהירות האפשרית.

 

שלב 3 - הורסים את הישן - בונים חדש!

לאחר חתימת החוזה, הסכמת הדיירים להתחלת התהליך, אישור התכניות האדריכליות וכמו כן לאחר קבלת היתר הבנייה.
נהרוס את המבנה הקיים ונתחיל בהקמת מבנה מגורים חדש המכיל מפרט עשיר וקפדני, בטיחותי וחדשני. בשונה מתהליך תמ"א 38, בו מחזקים את הבניין הקיים ומרחיבים את הדירות, בתמ"א 38/2 הבניין החדש נבנה מהיסודות. (כמובן שכל התהליך מלווה בערבויות וליווי בנקאי מלא).

 

שלב 4 - איפה גרים בינתיים? אל דאגה, גם לזה אנחנו דואגים.

מעבר לתוצאה הסופית בה הדיירים מקבלים מבנה חדש ובטיחותי, גם במהלך הבניה איכות החיים אינה נפגעת ומוצעות להם דירות חלופיות במימון מלא, הרחק מאזור עבודות הבניה וההריסה של הבנין הישן. הדיור החלופי יועמד לטובת הדיירים בהתאם לתנאים ולתקציב עליהם נסכים יחד בתחילת התהליך.

 

שלב 5 - אל תתפשרו על פחות ממקצוענים!

אחרי הגשת התוכניות החתומות לרשות המקומית וקבלת היתר בניה, מתבצעת הריסת המבנה הישן. בזמן זה הדיירים כולם כבר פונו לדיור חלופי עד לסיום הפרוייקט והכניסה לבניין החדש. שדמור פרוייקטים בע"מ מכירה היטב את התהליך ואת הצורך של הדיירים לחזור במהירות האפשרית לדירות החדשות ולסביבה המוכרת, בשל כך הליווי הוא צמוד ובשיתוף פעולה מלא מול נציגות דיירי הבניין ובשקיפות מלאה. הניסיון המקצועי שלנו, היושר והמקצועיות הינם הערכים עליה מושתתת החברה.

 

שלב 6 - תתחדשו - יש לכם בית חדש!

בתום תהליך הבניה, תקבלו לידיכם דירה חדשה, מרווחת, בסטנדרט גבוה, בבניין חדש עם יסודות חדשים, תוך שימת דגש על בטיחות ובניה ירוקה. רגע הכניסה לדירה החדשה הינו רגע מרגש עבורכם הדיירים ועבורנו כחברה שמתחייבת לתהליך מקצועי, מוקפד וללא פשרות. שדמור פרוייטים בע"מ ממשיכה ללוות אתכם גם לאחר הכניסה לביתכם החדש ולתת לכם מענה לכל שאלה.

 

תודה שבחרתם בשדמור פרוייקטים בע"מ

תהליך ההריסה ובנייה מחדש לפי תמ"א 38/2 הינו תהליך מורכב מלבד כל הפרטים הטכניים.
אנחנו בשדמור פרוייקטים בע"מ, מבינים אתכם ואת הקושי בהתארגנות מחודשת באזור מגורים חלופי עד לסיום הפרוייקט, בשל כך הדיור החלופי הינו בסטנדרט גבוה שאינו מוריד מאיכות החיים ומאפשר לכם להמשיך את שגרת היום לצד השינוי, בצורה האופטימלית ביותר.

והכי חשוב, אתם לא לבד!

אנחנו כאן עבורכם מתחילתו של התהליך ועד סופו, להקשיב, לענות ולפתור כל בעיה שתעלה. הניסיון והמקצועיות שלנו בפרוייקטים מסוג זה, מאפשר לנו להעניק לכם שקט נפשי והרגשה שהפרוייקט שלכם נמצא בידיים טובות, ובחברה רצינית שאפשר לסמוך עליה.